Hakkımızda

ParçaDestek , otomotivonline.com adresinde yayın hayatına 2017 yılında başlamış olan güçlü teknik ekibe sahip Türkiyenin her yerinde yedek ya da çıkma oto parça sahipleri ile ihtiyaç sahiplerini buluşturmayı amaçlamaktadır. Web hizmetimiz gün geçtikçe tüm Türkiye’de tercih edilen bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Türkiye’nin her bölgesinde oto yedek parça, oto çıkma parça, çıkma parça sektöründeki ihtiyaç sahipleri ve pazarlayıcılar ile aradaki bağlantıyı kurma , İhtiyaç sahiplerini ürün alımları konusunda bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.
Türkiye’nin her ilinden çıkma parça sahipleri ve oto yedek parçacılar otomotivonline.com üzerinde firma açmak kanalı ile ürünlerini satabilmektedirler. İlerleyen süreçte online satış hizmeti ile de bu işlemlerini sağlayabilmeleri hedeflenmektedir.

Aynı zamanda geniş erişim ağı olmayan küçük illerde yaşayan ihtiyaç sahiplenin de otomotivonline.com üzerinden ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde tedarik edebilmeleri amaçlanmaktadır.

İnsanların tüm işlerini cep telefonları ve internet üzerinden halletmeye başladığı günümüzde sektördeki büyük bir eksikliğe parmak bastığımız inancındayız.

Teşekkürler.
Parça Destek Ekibi

izmir escort
X
- Enter Your Location -
- or -
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0